KOÇAR; laboratuvar malzemeleri, laboratuvar cihazları, laboratuvar kimyasalları ve cam reaktörler tedariğinde uzun yıllardır lider firmalarla çalışan bir ekibin kurduğu yenilikçi, interaktif ve dinamik bir oluşumdur.

KOÇAR, dünyanın önde gelen laboratuvar cam ve sarf malzemeleri, reaktörler ve distilasyon sistemleri, laboratuvar kimyasalları, laboratuvar cihazları ve petrol analiz cihazları üreten firmalarını Türkiye'de başarı ile temsil etmektedir.

KOÇAR olarak;

Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanıcıları en son teknoloji ürünler ve en son gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında aldığımız eğitimleri ve uzun yıllar lider firmalarla çalışmanın getirdiği vizyonumuzu yenilikçi analitik çözümler ile birleştirerek kullanıcılarımıza aktarıyoruz.

İlişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler sürdürmeyi ilke ediniyoruz.

İnteraktif ve dinamik çalışma prensibi ile taleplere en hızlı şekilde cevap veriyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, en doğru ürünü en uygun ve rekabetçi koşullarda sunuyor ve tedarik sürecini en kaliteli ve en hesaplı şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

Kullanıcılarımızın sıkıntılarını aktif bir şekilde gidererek cihazların performanslı ve tüm işlevleriyle kullanılmasını sağlıyoruz. Satış sonrası destek konusunda, uzman kadromuz ile her türlü soruna mümkün olan en kısa süre içerisinde müdahale ediyoruz.